Co vás naučíme

VÝUKOVÉ PROGRAMY

Náš program myslí na všechny, kteří mají rádi hokej a chtějí se v něm zdokonalit. Nabízíme celou řadu rozvojových programů od individuálního tréninku mimo led, tréninku na ledě, tréninku brankářů, týdenního kempu či zápasů a turnajů. Organizujeme hokejové zájezdy do zahraničí.  Rozvojový program je určen pro hráče ročníku 2006 - 2015. U nás si vybere každý - HOKEJ JE PRO KAŽDÉHO.


TRÉNINK NA LEDĚ

Je forma tréninku, který je rozdělen na jednotlivé stanoviště. Trénink na stanovišti je tématicky zaměřený a umožňuje vysoký počet opakování cvičení, tedy i rychlou fixaci získaných dovedností. Na stanovišti je maximální počet 6 hráčů. Při tréninku se snažíme rozvíjet herní činnosti jednotlivce a  herní kombinace,  jak útočné, tak obranné. Na tréninky je z důvodu individálního přístupu omezená kapacita hráčů i brankářů.

TÉMATICKÝ TRÉNINK

Trénink je vždy  zaměřen na jednu z hokejových dovednností, kterou chceme zlepšit. Jedná se o Herní činnosti jednotlivce jako jsou scoring, passing, moving, hockey sense.
 

Scoring
Je zaměřen na zakončení ve všech podobách jako je střelba tahem, švihem, příklepem, backhandem, golfovým úderem, tečováním, dorážením. Snažíme se simulovat reálné herní situace. Víme odkud a jak padají góly a snažíme se to učit i naše hráče.

Passing
Příprava šancí, založení útoku, mezihra. Ke všem těmto činnostem je důležitá přesná a prudká přihrávka. Stejně důležité je i zpracování přihrávky - přesné i nepřesné.

Moving
Kličkování a  klamání - jedna z nejdůležitějších činností, která vytváří přesilovou situaci pro tým. Kreativní řešení situací, nečekaný výběr řešení, to dělá hru zábavnou a nepředvídatelnou.

Hockey sense

Hokejové myšlení - prý se s ním hráči rodí, to je možné, ale my se ho učíme. Hrou a opakováním herních situací se hráči učí vnímat hru, číst jí a předvídat.

BRANKÁŘSKÝ TRÉNINK

Brankářský trénink je založen na individuálním přístupu na jednotlivých stanovištích. Brankářům se věnují zkušení trenéři mládeže. Část tréninku stráví brankář s trenérem brankářů odděleně od hráčů - střelců a část tréninku se bude učit chytat střely a řešit herní situace proti hráčům. Ideální přenost získaných dovedností do praxe.

INDIVIDUÁNÍ  TRÉNINK

 

Hráč
bruslení,technika hole, střelba, přihrávka, klička.

Brankář
obratnost, koordinace pohybu, technika hole, postřeh, dynamika,

HLAVNÍ KEMP

Týdenní kemp v Chomutově  s ubytováním a plnou penzí. 10x led, off ice, 1x vstup do bazénu. Hráči bydlí v Chatkách v areálu Kamencového jezera, které hojně využíváme ke koupání a regeneraci. Kapacita kempu je z důvodu zachování kvality tréninku omezená. Pro hráče ročníků 2006 - 2015.
Termín 1.7. - 6.7.2022
Cena 7.900,- Kč s ubytováním a plnou penzí.
Cena 5.700,- Kč příměstsky.

Objednejte si naše služby

                                                    Dejte nám vědět, o jaký kurz máte zájem.